טרייד אין רכב בטבריה

בשנים האחרונות, התחרות בענף הרכב בישראל הולכת וגוברת, כאשר יותר ויותר חברות מציעות עסקאות מימון יצירתיות שבאות להטיב עם הלקוחות ולהציע רכבים במחירים משתלמים. אם בעבר, רכישת רכב הייתה כרוכה בהוצאה חד פעמית גבוהה במיוחד, הרי שכיום ישנן שיטות מימון מגוונות שמקלות על הקונים הפוטנציאליים. אחת מהדרכים הפופולאריות יותר כיום לרכישת רכב, היא שיטת הטרייד אין שזמינה בחברות רכב רבות.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
אדם מקבל מפתחות לרכב חדש שלו בטרייד אין

מאפייני עסקת טרייד אין רכב בטבריה

שיטת הטרייד אין מתאפיינת במספר יתרונות משמעותיים עבור הלקוחות הפוטנציאליים ולכן מהווה לעיתים בחירה טובה יותר מרכישה עצמאית של רכב מאדם פרטי או קניית אוטו חדש בסוכנות. הטרייד אין עובד בצורה פשוטה למדי – לקוח מגיע לחברת הרכב עם הרכב הישן שלו, מקבל עליו הצעת מחיר ספציפית ולאחר מכן הסכום הזה יורד ממחיר האוטו החדש שבו הוא מעוניין. לא קשה לראות, אם כך, שעסקת טרייד אין יכולה לחסוך זמן רב בחיפושים אחרי קונים ומוכרים דרך אפיקים אחרים.

חשוב לציין, כי גם סכום העסקה הסופי ניתן לתשלום במסלולים מגוונים של מימון וזאת על פי בחירתו של הלקוח. קיימת אפשרות, לדוגמא, לבחור במסלולים צמודים למדד, אפיקים עם ריבית קבועה או צמודים למטבע חוץ, לפרוס את התשלומים לטווח ארוך ולהחזיר סכומים יחסית נמוכים כל חודש. בנקים רבים עובדים עם חברות רכב ומספקים אשראי למטרה ספציפית זו, כך שמומלץ בדרך כלל לברר על אפשרויות הקיימות עם פקידי הבנק (במיוחד אם יש השתייכות למגזר עובדי מדינה, מורים או מועדון לקוחות גדול).

אנו בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב, שמנו לנו למטרה לתת את האינפורמציה החשובה והאקטואלית ביותר לגבי המתרחש בשוק הרכב בישראל. מכיוון שמחירי מכוניות בישראל הם גבוהים למדי ורכישת רכב היא הוצאה משמעותית לכל משק בית, מומלץ מאד להתייעץ עם אנשי מקצוע בטרם החלטה על קניית מכונית חדשה או יד שנייה ולחסוך על ידי כך כסף וזמן על חיפושים מיותרים.

חברות טרייד אין מומלצות

אלבר טרייד אין

כלמוביל טרייד אין

במידה ואתה מחפש הזדמנויות של מסלולי מימון אטרקטיביים לרכישת רכב, אנו יכולים לסייע לך ולהפנות אותך למומחים בתחום הרכב ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.