טרייד אין לרכבי יוקרה

שוק הרכב בישראל נמצא בהתפתחות מתמדת, כאשר חברות הרכב מחזיקות ברשותן ציים גדולים של מכוניות שהן מעוניינות למכור (בעיקר בשל שיטת הליסינג התפעולי הפופולרית), ולכן מציעות מבצעים משתלמים ביותר ללקוחות.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
מכונית יוקרה שנקנתה בטרייד אין

ישנה תחרות די גבוהה בין החברות השונות, וסוכנויות הרכב הגדולות משתדלות למשוך רוכשים פוטנציאליים באמצעות מבצעי מימון משתלמים, ריבית נמוכה ופריסה ארוכה לתשלומים.

דיל משתלם זה מתאפשר בעיקר בגלל שסוכנויות ויבואנים רבים עובדים בצמוד מול בנקים ונותני אשראי אחרים. כמו כן, קיימים מועדוני לקוחות ומגזרים שונים שמקבלים הטבות גדולות יותר (כמו חבר והסתדרות המורים). אולם, קיים גם תחום מפותח פחות בעסקאות הטרייד אין והוא נוגע לרכבים היקרים יותר.

טרייד אין לרכבי יוקרה

רוב הרוכשים הפוטנציאליים, הפונים ליבואנים וסוכנויות הרכב, מחפשים את הרכבים הסטנדרטיים יותר. עם זאת קיימת אוכלוסייה מצומצמת יחסית שרוצה לאתר דווקא את רכב היוקרה המתאים להם. אחד מהמאפיינים של טרייד אין רכב יוקרה בא לידי ביטוי בכך שמוכרים ברמת חיים גבוהה אינם מעוניינים לבזבז זמן יקר על חיפושים של רוכשים פוטנציאליים למכונית היוקרה שלהם. מה שמביא לכך שהם מעדיפים להציע את רכב היוקרה המשומש דרך חברת רכב ומוכרים אותו במחיר של הפסד.

חברת הרכב כמובן מרוויחה מהעניין מבחינה מסוימת, אך צריך לציין כי שוק רכבי היוקרה אינו גדול. לקוחות המעוניינים ברכב כזה יכולים פעמים רבות לפנות לסוכנויות רכב מובחרות ולמצוא דגמים משומשים במחירים די משתלמים. יתרה מכך, בניגוד לביורוקרטיה והבעייתיות ברכישת רכב יוקרה חדש, חברות הרכב מספקות מימון נוח מאוד ופריסה ארוכה לתשלומים.

חשוב לזכור – מכיוון שמדובר ברכבים יקרים יותר, מומלץ לבחור בסוכנות בעלת מוניטין ולהתייעץ עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה טרם חתימת העסקה. גם הבדיקות המקדמיות ואופן ההתנהלות מול נציגי החברה צריכה להיות שונה ורצינית יותר.

חברות טרייד איו מומלצות לרכבי יוקרה

קרסו טרייד אין

קל אוטו 

גרין קאר

אנו בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב נשמח להעמיד לרשותך מידע עדכני ומותאם לדרישותיך בנוגע למגוון האפשרויות המשתלמות הקיימות לרכישת רכב בישראל.

במידה ואתה מעוניין בטרייד אין לרכב יוקרה, נוכל לקשר אותך עם אנשי מקצוע ללא כל עלות או התחייבות. אנא השאר את פרטיך האישיים בעמוד זה וניצור עמך קשר טלפוני בהקדם האפשרי!