טרייד אין קטנוע לרכב

כאשר מעוניינים לשדרג את הקטנוע הישן לרכב חדש ומתקדם ניתן למכור את הקטנוע בשוק הפרטי ולרכוש מכונית, אך לרוב עדיף לפנות לחברת טרייד אין קטנוע לרכב. באמצעות טרייד אין מקטנוע לרכב ניתן למכור לחברת הטרייד אין את הקטנוע, לבחור רכב חדש או יד 2, לקבל הצעות לפתרונות מימון בריבית אטרקטיבית ולצאת לדרך חדשה עם הרכב.

קטנוע שנקנה בעסקת טרייד אין

טרייד אין קטנועים רכב

טרייד אין קטנוע לרכב מאפשר למכור את הקטנוע הישן ולרכוש רכב חדש ובטיחותי במקום אחד, ללא ריצות מיותרות וללא כאבי ראש. במקום לנסות למכור את הקטנוע בשוק הפרטי, תהליך העלול לארוך זמן רב וכרוך בלא מעט כאבי ראש, ניתן לקבל מענה מקצועי תחת קורת גג אחת, ולבחור את הרכב הרצוי מצי רכבים גדול ומגוון. בנוסף, חברת הטרייד אין מציעה מגוון אפשרויות תשלום ומבחר פתרונות מימון בהתאמה אישית לצרכי הלקוח.

כדאי לדעת כי בעסקת טרייד אין רכב על קטנוע ניתן לשלם במזומן, בכרטיס אשראי, בתשלומים נוחים או באמצעות הלוואת מימון נוחה עם ריבית אטרקטיבית. תנאי ההלוואה לעסקת טרייד אין קטנוע לרכב נקבעים בהתאם לחברת המימון ובהתאמה למאפייני הלווה, כדאי לדעת כי ההלוואה היא חוץ בנקאית ולכן אינה פוגעת במסגרת האשראי בבנק (אובליגו), לפיכך הלוואה זו עדיפה במקרים רבים על פני הלוואה מהבנק.

שירות אדיב ומקצועי

רוכבי קטנועים המעוניינים לרכוש מכונית במקום הקטנוע יכולים לפנות לחברת טרייד אין קטנוע לרכב וליהנות משירות מקצועי ואדיב. יש מגוון חברות טרייד אין המציעות שירות זה לכן חשוב לבחור היטב את החברה אליה פונים ומומלץ לערוך סקר שוק מקיף. בנוסף, חשוב לבדוק איזה רכבים חברת הטרייד אין מציעה, מהם תנאי השירות, כמה כסף ניתן לקבל על הקטנוע הישן, מהי תקופת האחריות על הרכב ומהם פתרונות המימון שהחברה מציעה.

חברות מומלצות לטרייד אין לקטנוע

 

אלדן

כדי לקבל החלטה נכונה ולמידע נוסף על אפשרויות לעסקת טרייד אין קטנוע לרכב השאירו עכשיו פרטים באתר. צוות המומחים של פורטל צוק ליסינג טרייד אין ומימון רכב יחזור אליכם בהקדם עם הצעה אטרקטיבית ומשתלמת, ללא עלות או התחייבות מצדכם.