טרייד אין לרכבי ספורט

הליסינג התפעולי שהפך להיות פופולארי מאד בישראל מתחילת המאה הנוכחית, הביא לשינויים משמעותיים בשוק הרכב וביחסי הגומלין בין קונים פוטנציאליים לחברות הרכב.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
רכבי ספורט במגרש טרייד אין

בעקבות הגידול בביקוש לרכבי ליסינג מצד חברות עסקיות שונות, החברות שמספקות את אותן מכוניות, מצאו את עצמן עם מלאי גדול של רכבים יד שנייה לאחר תום תקופת ההשכרה. הסיטואציה הזו הובילה להגברת התחרות בשוק הרכב ויצירת סוגים של עסקאות מימון חדשות, כמו טרייד אין, ליסינג פרטי ועוד.

מאפייני טרייד אין לרכבי ספורט

רכבי ספורט נכנסים מטבעם לקטגוריה של מכוניות יוקרתיות יותר, אשר אינן שוות לכל כיס ומהוות מבחינה מסוימת סמל סטטוס עבור בעליהן. אולם, אם בעבר הלא רחוק, אדם שהיה מעוניין ברכב ספורט, היה זקוק להון עצמי גבוה במיוחד, כיום יש לו אפשרות להשתמש במגוון המסלולים למימון שמוצעים על ידי חברות הרכב.

עסקה מסוג טרייד אין למעשה כוללת בתוכה שתי עסקאות נפרדות, אף כי ניתן גם לרכוש רכב ללא מסירה של הרכב הישן. חברת הרכב קונה מהלקוח את המכונית הישנה במחיר ספציפי ומורידה סכום זה מהעלות של רכישת מכונית אחרת, לפי בחירת הקונה. בצורה כזו, חוסך הלקוח זמן רב על התנהלות מול השוק הפרטי, גם אם זה כרוך בוויתור כספי מסוים.

החברות הגדולות במשק עובדות בשיתוף פעולה מול בנקים וגופים פיננסיים אחרים, מה שמאפשר להם להעניק אשראי לטווח ארוך ובריבית משתלמת למדי ללקוחות. בנוסף לכך, אוכלוסיות רבות, כמו עובדי מדינה או חברי מועדונים, מקבלים הטבות נוספות שלעיתים כוללות פריסה לתשלומים בלי ריבית כלל או כיסוי ביטוחי ללא תשלום.

יתרון נוסף של רכישת רכב ספורט בצורת טרייד אין היא, כי תמיד ישנה כתובת ספציפית לבירורים ושאלות בהמשך (בניגוד לרכישה מאדם פרטי). כל המכוניות מיד שנייה עוברות טיפולים וטסטים והחברה אף מתחייבת לבצע עסקת טרייד אין נוספת בעתיד.

חברות טרייד אין מומלצות לרכבי ספורט

קרסו טרייד אין

טופ טרייד מוטורס

לובינסקי טרייד

אם יש לך שאלות נוספות בנוגע לאפשרויות משתלמות של טרייד אין לרכבי ספורט, אנו בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב יכולים להמליץ לך על יועצים בעלי ניסיון ולחסוך לך זמן וכסף. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו ניצור קשר אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.